O nas

Nasza willa znajduje się w pięknym miejscu, 100 m od plaży, w pobliżu parku, 200 m do rzeki Dziwnej. Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowo wyposażone pokoje z łazienkami, tv sat, czajniki. Do dyspozycji gości jest duża przestronna w pełni wyposażona kuchnia.

Przy domu jest ogrodzony parking oraz miejsce na grilla.

Dziwnów - miasto, siedziba Urzędu Miasta i Gminy położone w powiecie kamieńskim. Miejscowość nadmorska atrakcyjnie położona na Mierzei Dziwnowskiej między Morzem Bałtyckim a rzeką Dziwną Mierzeja Dziwnowska oddziela od wód Bałtyku północną część Zalewu Kamieńskiego tzw. Zatokę Wrzosowską. Północny brzeg mierzei to piękna plaża, południowo-zachodni jezioro Martwa Dziwna. Dziwnów po raz pierwszy został wymieniony w dokumencie z 1243 roku.

Przykładowe udogodnienia

Oferujemy bezpłatne miejsce parkingowe dla naszych gości
W każdym pokoju znajduje się telewizor, na którym można oglądać ponad 30 kanałów cyfrowych
W Willi Monika oferujemy dla każdego z naszych gości hasło do bezprezwodowego internetu na całym terenie.
Niemal każdy z naszych pokoji wyposażony jest w odrębną łazienkę z prysznicem.
W Willi Monika udostępniamy możliwość korzystania z lodówki
Nasi goście mają możwliwość korzystania ze sprzętu plażowego

Warto wiedzieć

Często jednym z pierwszych miejsc odwiedzanych przez niecierpliwych, dziwnowskich letników jest położony 11 km na południe Kamień Pomorski, którego chlubą jest świetnie zachowany, średniowieczny układ urbanistyczny z pozostałościami murów miejskich i XIV-wieczną Bramą Wolińską a w nim wspaniały zabytek czyli późnoromańsko-wczesnogotycki kościół św. Jana Chrzciciela. Magnesem miasta jest także znajdujące się w jego północno-wschodniej części stanowisko archeologiczne ze śladami grodziska funkcjonującego od XI do XIII w. Sądząc po niezwykłej różnorodności atrakcji i miejsc godnych zobaczenia Dziwnów i okolice są w czołówce nadmorskich miejsc turystycznych, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie i miło spędzić czas.

  • Rezerwacja

    Sprawdź i zarezerwuj!
    Gorąco zachęcamy Państwa do rezerwacji noclegu w Willi Monika - niewątpliwie zadbamy o Państwa wypoczynek.
  • Regulamin

    Zapoznaj się regulaminem Willi Monika
    Zapraszamy do zapoznania się z regulamin, zawarliśmy w nim na co możesz liczyć w naszej willi oraz kilka zasada w trosce o Państwa wypoczynek.

Dziwnów z lotu ptaka