Regulamin

1. Doba pobytowa trwa od godz. 14:00 w dniu przyjazdu, do godz. 11:00 w dniu wyjazdu.
2. Chęć przedłużenia pobytu należy uzgadniać z obsługą z wyprzedzeniem i może być zrealizowana jedynie w przypadku wolnych miejsc.
3. Za przedłużenie pobytu do godzin wieczornych jest pobierana opłata w wysokości 30% opłaty za 1 nocleg.
4. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 23:00-08:00. Prosimy o uszanowanie prawa do Wypoczynku innych naszych Gości.
5. Palenie tytoniu i używanie otwartego ognia w pokojach i w korytarzach jest zabronione.
6. Prosimy o sprawdzenie stanu wyposażenia pokoju w dniu przyjazdu. Ewentualne braki należy niezwłocznie zgłaszać.
7. Ewentualne uszkodzenia wyposażenia w czasie pobytu należy niezwłocznie zgłaszać.
8. W dniu wyjazdu prosimy o osobiste przekazanie pokoju obsłudze ośrodka.
Goście ponoszą odpowiedzialność za pokój i jego wyposażenie w czasie pobytu. W przypadku uszkodzenia, zniszczenia, znacznego zabrudzenia pokoju lub jego wyposażenia a także zgubienia kluczy, będziemy zmuszeni prosić o zrekompensowanie szkody.
10. Używanie grzałek, grzejników, farelek itp. będących własnością gości jest zabronione.
11. Goście ponoszą odpowiedzialność za udostępniony im nieodpłatnie sprzęt sportowy i wypoczynkowy.

Warunki rezerwacji pokoi

1. Rezerwacja pokoi w Willi Monika prowadzona jest telefonicznie lub mailowo.
2. Ceny podane w cenniku dotyczą wynajęcia całego pokoju dla podanej liczby osób dorosłych i dzieci w podanym terminie i przy zadanej długości pobytu.
3. Pobyt kolejnej osoby w pokoju jest możliwy wyłącznie poprzez dokupienie dostawki, o ile taka opcja jest dostępna.
4. Oferta na zapytanie klienta drogą mailową nie jest rezerwacją i nie jest gwarantowana. W celu otrzymania "Wstępnej rezerwacji" konieczny jest ponowny kontakt.
5. W celu potwierdzenia chęci rezerwacji Klient musi zapłacić zadatek w wysokości 30% wartości noclegów, minimum opłata za jeden nocleg, najpóźniej do zadanego dnia.
6. W przypadku nie wpłacenia zadatku do zadanego terminu lub wpłacenia w niższej kwocie niż wymagana "Wstępna rezerwacja" zostaje anulowana.
7. Wpłacony zadatek może zostać zwrócony pomniejszony o opłatę manipulacyjną w przypadku rezygnacji w terminie do 30 dni od planowanego przyjazdu. Po tym terminie zadatek może być zwrócony wyłącznie w przypadku otrzymania kolejnej rezerwacji tego samego pokoju w tym samym terminie. W pozostałych przypadkach zgodnie z art. 394 K.C. zadatek nie będzie zwracany.
8. W przypadku uzgodnionego zwrotu zadatku pobrana będzie opłata manipulacyjna 10% od zwracanej kwoty.

Położenie i atrakcje

Dziwnów - miasto, siedziba Urzędu Miasta i Gminy położone w powiecie kamieńskim. Miejscowość nadmorska atrakcyjnie położona na Mierzei Dziwnowskiej między Morzem Bałtyckim a rzeką Dziwną Mierzeja Dziwnowska oddziela od wód Bałtyku północną część Zalewu Kamieńskiego tzw. Zatokę Wrzosowską. Północny brzeg mierzei to piękna plaża, południowo-zachodni jezioro Martwa Dziwna. Dziwnów po raz pierwszy został wymieniony w dokumencie z 1243 roku. We wczesnym średniowieczu wiódł tędy ważny szlak handlowy łączący Zalew Szczeciński z Bałtykiem.

W XIII w. Dziwna uległa zapiaszczeniu i straciła swoje znaczenie handlowe. W latach 1820-30 zaczęli napływać do Dziwnowa pierwsi kuracjusze rozpoczynając w ten sposób rozwój miejscowości jako kąpieliska morskiego. Odkrycie w 1896 roku źródeł solankowych przyczyniło się do budowy łazienek solankowych i borowinowych. Atrakcją Dziwnowa jest plaża oddzielona od miasta pasem wydm, wzdłuż których ciągnie się malownicza promenada.Na zachodnim krańcu plaży znajduje się ujście Dziwny ujęte w dwa falochrony. Jest to świetne miejsce do wędkowania.

Dobrze chroniony falochronem port oraz możliwość bezpiecznego cumowania przy nabrzeżu u ujścia Dziwny, zachęcają żeglarzy do częstych wizyt. W lipcu swój etap w Dziwnowie mają dwie duże imprezy żeglarskie, a we wrześniu kolejna.Atrakcją turystyczną jest też most zwodzony na rzece Dziwnie j- o tej konstrukcji, jeden z nielicznych w Europie.

Przy Wybrzeżu Kościuszkowskim cumują statki wycieczkowe „Korsarz” i „Victoria” zbudowane na wzór okrętów pirackich. Wszyscy chętni mogą wypłynąć nimi w morze albo dopłynąć do niedalekiego Kamienia. Bardzo przyjemnym do spacerów miejscem jest port rybacki, położony przy nabrzeżu Dziwny. Znajduje się przy nim pomnik w kształcie kotwicy upamiętniający rybaków, którzy zginęli na morzu. W obrębie portu można kupić świeżą rybkę od miejscowych rybaków. Wody Bałtyku i Zalewu Kamieńskiego zachęcają do wypróbowania sił w sportach wodnych, takich choćby jak żeglarstwo, surfing, windsurfing, kitesurfing, nurkowanie, narty wodne, jazda na bananie.